Чому обирають нашу продукцію?

Про здорове харчування з року в рік говориться все більше, а продуктів цієї категорії чомусь стає все менше. Думки про необхідність переходу на збалансоване натуральне харчування з'являються у кожної розсудливої людини, особливо коли мова йде про харчування дітей. А в цей час фахівці все частіше заявляють, що якщо прибрати з магазинів все шкідливе і небезпечне, то полки спорожніють.

Ми раді поділитися з вами звісткою про те, що продукти оздоровчого харчування все-таки існують. І виробляємо їх ми - молода команда професіоналів харчової промисловості на сучасному заводі в Київській області.

 

ПОЛІСОЛ™

Захисти своє здоров'я - зміцни свій імунітет!

ПОЛІСОЛ™ - цілюща сила пророслих зерен

Здорове харчування буває смачним

Але ж колись ще на початку 80-х років МОЗ СРСР впритул зайнявся впровадженням медичних програм, які передбачають оптимізацію раціону оздоровчого харчування з метою підвищення народжуваності і оздоровлення населення в цілому.

Стратегічним продуктом цих програм став полісолодовий екстракт Полісол™, що увібрав в себе цілющу силу пророслих злакових зерен (солодов) пшениці, ячменю, вівса і кукурудзи. Саме таке поєднання солодів максимально сприяє зміцненню імунітету і підтримці нормального функціонування організму.

У 1984 році полісолодові екстракти були нагороджені золотою медаллю ВДНГ СРСР, а розробники цих продуктів були удостоєні державної премії. Клінічні дослідження підтвердили ефективність застосування ПОЛІСОЛу

Виробництво

Виробником продукту і власником бренду ПОЛІСОЛ ™ є компанія «Крохмалепродукти України» додаткова інформація на сайтaх starch.com.ua,  https://starch.in.ua

E-mail для ділової кореспонденції (оптові закупівлі, співпраця)  :  kpu77@ukr.net

ЄДРПОУ суб'єктів господарської діяльності, які афілійовані з інтернет-вітриною: 2357813979, 2106919136, 32671885

Адреса виробництва:

08110 Михайлівка-Рубежівка, Київська область, вул.Шкільна, 15, Полісол

Графік роботи:

ПН — ПТ

9:00 AM — 17:30 PM

Консолідація товарів для передачі перевізнику здійснюється у ВТ та ПТ с 9:00 до 14:00

Відстежуйте свои замовлення https://tracking.novaposhta.ua/

Приймання замовлень

7/24 (За допомогою сайту цілодобово)

Оперативний зв'язок щодо замовлень продукції з онлайн-вітрини